Konec původního složení kapely

Tak jak už tomu bývá, tu a tam se cesty lidí kolem nás na delší či kratší dobu protnou s těmi našimi. Čas společně strávených chvil bývá zpravidla úměrný kvalitě vzájemně sdíleného. Takové protínání a rozcházení cest se přirozeně děje i v kapelních institucích.

13 společných let je jistě dlouhá doba pro kapelu i její jednotlivé členy, ale v tuto chvíli pro 4zdi hranicí, za kterou již jedno jméno ze seznamu zmizí a nahradí ho jméno jiné. Ačkoliv by výměna persony neměla zasáhnout a poznamenat výsledek, spíše ho obohatit a posunout, je vždy otázkou dalšího času, jak to dopadne doopravdy. A tak bych si velmi přál, aby další dlouhá léta fungovala kapela v novém složení minimálně tak dobře lidsky i muzikantsky jako doposud.

Již v průběhu roku tedy z kapely postuně odcházel a definitivně 15.12.2016 odešel houslista a mandolinista Petr Masírka Žižák, který půjde dále jinými muzikantskými cestami a nahradí ho v kapele, coby nový člen mandolinista Daniel Edr.

Dan je dlouholetý muzikant, hráč krom mandoliny i na kytaru, protřelý bigbeatem i bluegrassem a člověk, který věřím, že má nejvyšší předpoklady do kapely 4zdi vstoupit, obohatit ji a být její stálicí.

My všichni zbylí se na to velmi těšíme...

Pytrísek

  Zpět na přehled novinek